Bestuur

Voorzitter

Jeffrey van Meerkerk

Secretaris

Carool van Kesteren

Penningmeester

Jaco vd Berg

Bestuurslid

Frank de Vos

Bestuurslid

Jeroen Koene

Overzicht NADB bestuursleden

Voornaam Functie Benoeming 1 Periode Benoeming 2 Periode Benoeming 3 Periode Benoeming 4 Periode Huidige termijn loopt af
Jeffrey van Meerkerk Voorzitter maart 2012 3 jaar 28-06-2015 3 jaar 18-11-2018 3 jaar 30-11-2021 2 jaar 30-11-2023
Carool van Kesteren Secretaris 30-11-2021 3 jaar 30-11-2024
Jaco van den Berg Penningmeester 28-06-2022  3 jaar 28-06-2025
Jeroen Koene Bestuurslid 18-06-2017  3 jaar 18-6-2020 3 jaar 18-6-2023
Frank de Vos Bestuurslid 24-11-2020 3 jaar 24-11-2023

 

Adviseurs

Het bestuur heeft de volgende personen benoemd tot Adviseur voor de periode van 1 jaar

  • Hannie van der Geest
  • Erik Fiktorie
Skip to content